NL

BBC DE WESTHOEK ZWEVEZELE 

  November 2021  
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
1999-2000
 
1e provinciale
 
 Castelein Karel
 Verhaeghe Samuel
 Galle Frederik
 Dufaux Olivier
 Vantongerloo Yves
 Cool Patrick
 Vancompernol Pieter
 Claerbout Dominiek
 Vangenechten Patrick

Coach: Descamps Bart
Coach: Vandorpe Filip 

2000-2001

1e provinciale
 
 Lesaffre Stephan
 Verhaeghe David
 Huyghebaert Alain
 Hamers David
 Castelein Karel
 Verhaeghe Sam
 Galle Frederik
 Cool Patrick
 Galle Yves
 Hamers Emmanuel

 Coach: Jo Hamers 
 
2001-2002
 
1e provinciale
 
 Demets Johnny
 Verhaeghe David
 Huyhebaert Alain
 Hamers David
 Hamers Joachim
 Verhaeghe Sam
 Verhaeghe Emmanuel
 Cool Patrick
 Galle Yves
 Hamers Emmanuel

Coach: Jo Hamers
 
2002-2003
 
1e provinciale
 
 Huyghebaert Alain
 Hamers David
 Dermaut Steve
 Hamers Joachim
 Goossens Frederik
 Verhaeghe Emmanuel
 Cool Patrick
 Galle Yves
 Hamers Emmanuel
 Vanneste Jelle 

Coach: Jo Hamers

2003-2004

1e provinciale
KAMPIOENENPLOEG !
 Hamers David
 Hamers Joachim
 Hamers Emmanuel
 Verhaeghe Emmanuel
 Cool Patrick
 Gally Yves
 Francis Leon (ENG)
 Vanpoucke Tys
 Vanneste Jelle
 Benoot Thomas

Coach: Jo Hamers
2004-2005
 
 2e landelijke

 Crombez Eddy
 Debaere Olivier
 Hamers David
 Hamers Joachim
 Bulens Dan
 Verhaeghe Emmanuel
 Hamers Emmanuel
 Zapior Daniel  (PL)
 Vanpoucke Tys
 Deceuninck Ed
 
Coach: Jo Hamers
 
2005-2006
 
1e landelijke
KAMPIOENENPLOEG !

Bourdeaux Joerie
Deceuninck Ed
Hamers David
Van Hulle Bram
Verhaeghe Emmanuel
Defraeye Gino
Seghers Christ
Debaere Olivier
Claeys Bert

Coach: Tom Poppe

2006-2007

3e nationale
PROMOTIE ! (Tweede plaats) 
Bourdeaux Joerie
Tandt Amaury
Lombaert Yannick
Deceuninck Ed
Hamers David
Van Hulle Bram
Defraeye Gino
Dekezel Stefaan
Casier Robin
Rosseel Jurgen
Doyle Mike (USA-FR)


Coach: Tom Poppe

2007-2008

2e nationale

Tandt Amaury
Bourdeaux Joerie
Lombaert Yannick
Desloovere Kenneth
Bobb Broderick
Van Hulle Bram
Mylleville Xavier
Defraeye Gino

Coach: Tom Poppe

2008-2009

2e nationale 

 Dobbelaere Wim
 Tandt Amaury
 Bourdeaux Joerie
 Verdickt Bram
 Bobb Broderick (USA)
 Deceuninck Bram
 Lhôte Laurent
 Dekkers Tom
 Heinle Brian (USA-BE)

 Coach: Tom Poppe
 
2009-2010
 
2e nationale
KAMPIOENENPLOEG !

Dobbelaere Wim
Bourdeaux Joerie
Degroote Pieter
Naudts Stan
Leclercqs Renaud
Bobb Broderick
Deceuninck Bram
Lhôte Laurent
Pirlot Julien
Jackson Damonrenall (USA)

Coach: Tom Poppe
 
2010-2011
 
2e nationale

Deceuninck Bram
Lhôte Laurent
Verdickt Bram
Brysse Maarten
De Wachter Philip
De Schepper Joris
Devacht Kjell
Lait Faycal
Heinle Brian (USA-BE)

Coach begin seizoen: Vanmieghem Walter
Coach: Dermaut Etienne

2011-2012

2e nationale

Lhôte Laurent
Van Hee Kevin
Fiers Jonathan
Desaever Mathias
Huyhe Thomas
Olbrechts Klaas
Tahzima Lotfi
Dia Serigne Cheick Mbacké (SEN-BE)
Linskens Mikhail
Jack Mulowayi (CD-BE)

Coach: Brouns Chris
 
2012-2013
 
2e provinciale
KAMPIOENENPLOEG !

Verhaeghe Emmanuel
Alliet Wim
Dia Serigne Cheick Mbacké (SEN-BE)
De Klerck Gunther
Denoo Laurens
Vandeputte Thibaut
Vancaysele Tom
Casteleyn Ruben
Dezutter Seppe
Vandeputte Nicolas
Vermeersch Ward
Vancaysele Martijn

Coach:
Hamers David

2013-2014

1e provinciale

Bourdeaux Joerie
Verhaeghe Emanuel
Kazmenko Alex
Casteleyn Ruben
Denoo Laurens
Vandeputte Thibaut
Vancaysele Tom
Dezutter Seppe
Vandeputte Nicolas
Vancaysele Martijn
Vermeersch Ward

Coach: Hamers David

2014-2015
 

1e Provinciale

Bourdeaux Joerie
Verhaeghe Emanuel
Moerman Jan
Casteleyn Ruben
Denoo Laurens
Vandeputte Thibaut
Vancaysele Tom
Dezutter Seppe
Vandeputte Nicolas
Petitpierre Kevin
Renaudin Cedric

Coach: David Hamers
Coach: Filip Goddaert

2015-2016
 

1e provinciale
KAMPIOENENPLOEG !

Dezutter Seppe
Petitpierre Kevin
Casteleyn Ruben
Vandeputte Thibaut
Bourdeaux Joerie
Denoo Laurens
Vancaysele Tom
Rotsaert Dries
Renaudin Cedric

Coach: Goddaert Filip
Coach: Rotsaert Werner

2016-2017
 

2e landelijke

Petitpierre Kevin
Casteleyn Ruben
Bourdeaux Joerie
Denoo Laurens
Vancaysele Tom
Rotsaert Dries
Renaudin Cedric
Jonckheere Mathias

Coach: Rotsaert Werner

2017-2018
 

2e landelijke
KAMPIOENENPLOEG!

Petitpierre Kevin
Casteleyn Ruben
Bourdeaux Joerie
Denoo Laurens
Vancaysele Tom
Rotsaert Dries
Renaudin Cedric
Jonckheere Mathias
Mortier Arne 

Coach: De Wispelaere Hans
Coach: Rotsaert Werner

2018-2019

1e landelijke

Petitpierre Kevin
Casteleyn Ruben
Mortier Arne
Bourdeaux Joeri
Denoo Laurens
Vancaysele Tom
Jonckheere Mathias
Rotsaert Dries
Renaudin Cedric

Coach: Rotsaert Werner
Coach: Defraeye Gino

2019-2020
 
1e landelijke

Sander Accou
Denoo Laurens
Guillaume Gosselin
Defraeye Louis
Tyberghien Leander
Michael Jegou
Renaudin Cedric
Jonckheere Mathias
Vancaysele Tom
Deweerdt Flor
Casteleyn Ruben

Club Ontstaan in 1967

 1999-2000  2e provinciale (kampioen)    
 2000-2001  1e provinciale     
 2001-2002  1e provinciale     
 2002-2003   1e provinciale      
 2003-2004  1e provinciale  (kampioen)  3e provinciale (11e plaats)   
 2004-2005  2e landelijke (4e plaats - promotie)  3e provinciale (6e plaats)  
 2005-2006  1e landelijke (kampioen)  (?)  
 2006-2007  3e nationale (2e plaats-promotie)  3e provinciale (14e plaats)  
 2007-2008  2e nationale (10e plaats)  geen ploeg  
 2008-2009  2e nationale (5e plaats)  4e provinciale (kampioen)  
 2009-2010  2e nationale (kampioen)  3e provinciale (kampioen)  
 2010-2011  2e nationale (3e plaats)  2e provinciale (10e plaats)  4e provinciale
 2011-2012  2e nationale (9e plaats)  2e provinciale (4e plaats)  4e provinciale
 2012-2013  2e provinciale (kampioen)  geen ploeg  /
 2013-2014  1e provinciale (4e plaats)  (final 4 beker wvl)  4e provinciale (kampioen)  /
2014-2015  1e provinciale (4e plaats)   3e provinciale (6e plaats)  /
2015-2016  1e provinciale (kampioen) (2e plaats beker wvl)  3e provinciale  (11e plaats)  /
2016-2017  2e landelijke (4e plaats)  3e provinciale (2e plaats - promotie) 4e provinciale  (8e plaats) 
2017-2018  2e landelijke (kampioen)  2e provinciale (12e plaats) 4e provinciale (10e plaats)
2018-2019  1e landelijke (12e plaats)  2e provinciale (11e plaats) /
2019-2020  1e landelijke (14e plaats) 2e provinciale (9e plaats) 4e provinciale 
2020-2021  2e landelijke  2e provinciale  4e provniciale 
2021-2022  2e landelijke 2e provinciale 4e provinciale 
Birthdays
03/12
Mathias Vanhecke
05/12
Lode Vanhecke
05/12
Decleir Bjorn
06/12
Steven Bourgeois
12/12
Basiel Dekeyzer
17/12
Ilias Gheerardijn
19/12
Melissa Vandenbosch
Corona maatregelen in onze sporthal

Corona maatregelen:

Publiek:  Mondmasker verplicht in het volledige sportcomplex

Alle wedstrijden worden gevolgd vanuit cafetaria. 

 

Spelers: Mondmasker verplicht in het volledige sportcomplex,
                    ook op de spelersbank,
                             enkel niet op het veld

Volgende wedstrijden...

Volgende wedstrijden ...

Hoofdsponsors
Recent News
Ex-ploeg samenstellingen bbc de westhoek zwevezele
1999-2000   1e provinciale   Castelein Karel Verhaeghe Samuel Galle Frederik Dufa
06/06/2021
Oude foto bbc de westhoek zwevezele
06/06/2021
Kampioen 2e nationale in 2009-2010
06/06/2021

BBC De Westhoek    |    Raveschootsveldstraat 4a   |   8750 Zwevezele   |   Tel: 051 / 61 10 51   |   info@bbcdewesthoek.be

 

    

© 2021, website powered by Twizzit.com